ČLEN SKUPINY PPF
PPF
Česky
Kariéra Pro studenty Diplomové práce

Diplomové práce

Máte zájem pracovat na diplomce, která má přímou vazbu na praktický vývoj nových lokomotiv, tramvají, trolejbusů či vlaků? Zajímá vás spolupráce se špičkovými odborníky na tuto oblast? Chcete poznat výzkum ve významné evropské firmě v oblasti dopravního strojírenství? Pak právě Škoda Transportation je pro vás to pravé řešení!

Ucelený program diplomových prací Škoda Transportation, který zaštiťují přední projektanti, konstruktéři a další specialisté firem skupiny Škoda, nabízí atraktivní témata nejen z oblasti kolejového průmyslu. Aktuálně je pro vás připraven přehled diplomových prací pro akademický rok 2016/2017. Většina nabízených témat přímo souvisí s výzkumnými a vývojovými úkoly Škoda Transportation a jejích dceřiných společností, s vývojem zcela nových vozidel pro železnici i systémy hromadné dopravy. Diplomovu nebo dizertační práci můžete rovněž přihlásit o Cenu Emila Škody a soutežit o velmi zajímavé finanční ocenění. 

Personalisté Škody jsou připraveni vyjít vstříc i individuálním požadavkům studentů, proto neváhejte a v případě zájmu o program diplomových prací, případně i dizertačních prací kontaktujete oddělení lidských zdrojů na adrese: student@skoda.cz

Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl