ČLEN SKUPINY PPF
PPF
Česky
O skupině Škoda Projekty EU ŠKODA TRANSPORTATION a.s. Odborná školení

Odborná školení

Odborná školení přispěli k profesnímu růstu zaměstnanců

Velmi důležitou cestou, jak zvyšovat konkurenceschopnost ŠKODA TRANSPORTATION, byla i odborná školení, která i díky podpoře z Operačního programu lidské zdroje a zaměstnanost absolvují zaměstnanci této společnosti. Právě odborná školení ve ŠKODA TRANSPORTATION tak pomáhají firmě k udržení pozice lídra v oblasti evropského kolejového průmyslu prostřednictvím kvalifikovaných a dostatečně adaptabilních zaměstnanců.

Svařování: oblast svařování patří v oboru dopravního strojírenství a výrobě kolejových vozidel ke klíčovým kompetencím. V rámci projektu ESF absolvovali zaměstnanci odborné semináře svařování a svářečské kurzy.

Lepení: velmi důležitým a hlavně specifickým procesem, který musejí zvládat specialisté ŠKODA TRANSPORTATION, je oblast lepení při výrobě kolejových vozidel. Pro dosažení a udržení vysoké kvalifikace zaměstnanců v této oblasti pořádala ŠKODA TRANSPORTATION za podpory ESF semináře zaměřené na problematiku této velmi speciální činnosti. ŠKODA TRANSPORTATION má v této oblasti vysoké kompetence, což může například ilustrovat fakt, že je certifikována pro lepení lokomotiv 109E dle normy DIN 6701-2.

Doprava a logistika: speciální kurzy byly v rámci ESF určeny i pro řidiče vozidel kolejové dopravy a jeřábníky, kteří jsou zaměstnanci ŠKODA TRANSPORTATION.

Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl