Česky
Média Tiskové zprávy PARS NOVA – NOVÝ PARTNER ŠUMPERSKÉHO HOKEJE

PARS NOVA – NOVÝ PARTNER ŠUMPERSKÉHO HOKEJE

17. 12. 2018

Společnost Pars nova a HOKEJ ŠUMPERK 2003, s.r.o. uzavřely novou smlouvu. Pars nova se stává partnerem druholigového hokejového klubu DRACI ŠUMPERK.


„Jsme stabilní a perspektivní zaměstnavatel, který si je vědom své společenské zodpovědnosti vůči bydlišti většiny svých zaměstnanců, a proto jsem rád, že se můžeme spojit s nejsledovanějším místním sportem a podpořit jej. Pars je pevnou součástí Šumperka, takže je jasné, že fandíme místním Drakům,“
říká Aleš Měrka, generální ředitel a člen představenstva Pars nova.

Máme radost, že se šumperská společnost Pars nova stala dlouhodobým partnerem Draků. Logo Škoda má velmi dobré jméno nejen v České republice, a proto Parsku vítáme v našem týmu a věříme, že spolupráce bude vzájemně užitečná,“ potvrzuje Vladimír Velčovský, ředitel společnosti HOKEJ ŠUMPERK 2003, s.r.o.

Pars nova a.s., člen skupiny Škoda Transportation, působí v Šumperku již více než 70 let v oblasti modernizací, oprav, ale i novovýroby kolejových vozidel a zaměstnává 600 zaměstnanců. V příštím roce jejich počet ještě vzroste minimálně o padesát díky novým zakázkám, které společnost získala převážně na opravy elektrických lokomotiv. Společnost bude nabírat zaměstnance hlavně v profesích elektromechanik, lakýrník, mechanik opravář/zámečník.

Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2019 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl