Česky
Média Tiskové zprávy PARS NOVA ZVE NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

PARS NOVA ZVE NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

7. 6. 2017

Chcete vědět, kde se modernizují lokomotivy nebo vyrábí nízkopodlažní tramvaje? Přijďte navštívit moderní zázemí společnosti Pars nova. Den otevřených dveří v tomto šumperském podniku se uskuteční v sobotu 10. června 2017 od 10. do 15. hodin v areálu společnosti. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program pro celou rodinu.

Pars nova otevírá své prostory v Šumperku a díky tomu budete mít možnost podívat se do míst, kde se vyrábí a modernizují špičková vozidla pro ekologickou a čistou dopravu. Návštěvníci si mohou prohlédnout vystavená vozidla, která ve firmě vznikají. Vystaveno bude několik železničních vozidel různých řad po modernizaci, opravě i ve stádiu rozpracovanosti. Návštěvníci budou mít možnost nahlédnout do výrobního zázemí firmy a také se v areálu firmy svézt motorovou jednotkou Regionova.

Součástí Dne otevřených dveří je nejen bohatý kulturní program, ale také doprovodný program v rámci tradičního Dne dětí a další zábava zaměřená především na děti, přijít tedy může celá rodina.

V letošním roce slaví firma Pars nova, člen strojírenské skupiny Škoda, jubilejních 70 let od založení společnosti. Výstavba hal společnosti byla započata v roce 1947 a několik let poté byl zahájen provoz dílen pod hlavičkou ČSD. Dnes patří Pars nova k předním firmám v oblasti výroby, modernizací a oprav kolejových vozidel.

Program Dne otevřených dveří 10. 6. 2017

Prohlídky výrobních prostor 10:00 – 14:00
Kulturní program 10:00 – 15:00
Děn dětí (zajišťuje OSŽ) 10:00 - 15:00

Další informace:

Michal Tobrman                                              
Škoda Transportation                                      
731 462 730                                                                
michal.tobrman@skoda.cz

Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2018 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl