ČLEN SKUPINY PPF
PPF
Česky
O skupině Škoda Společenská odpovědnost Péče o komunitu

Péče o komunitu

Úspěšnost firem se dnes měří hlavně podle finančního zisku. Skutečně moderní a odpovědné společnosti však myslí i na to, jak díky svému úspěchu podpořit snahu ostatních. I to je jedním z důvodů, proč Škoda Transportation sponzoruje různé sportovní a charitativní aktivity desítkami milionů korun ročně (strategie). Tuto tradici ostatně zavedl již zakladatel firmy, Emil Škoda.

Generální ředitel Škoda Transportation Josef Bernard (vlevo) představuje na stadionu HC Škoda Plzeň nové dresy

Skupina Škoda Transportation považuje sport za samozřejmou součást svých sponzorských aktivit. Skupina je proto dlouhodobě generálním partnerem hokejového klubu HC Škoda Plzeň.

Firma sponzoruje i další aktivity převážně v plzeňském regionu, kde sídlí. Jedná se například o Atletický klub Škoda Plzeň nebo projekt Škoda FIT. Kromě vrcholových sportovců podporuje Škoda Transportation i sportovní vyžití všech Plzeňanů. Sponzoruje dva velké areály Škoda Sport Park a Škoda Land, kde si mohou lidé užít svůj volný čas na hřištích, dráze pro in-line brusle, nebo na horolezecké stěně. Kromě toho Škodováci také pomáhají konkrétním organizacím v rámci firemního dobrovolnictví.

V rámci péče o komunitu také Škodovka v posledních letech investovala nemalé částky do revitalizace areálu Škoda v Plzni, kde došlo k výstavbě nových hal, modernizaci jejich okolí a k regeneraci tzv. brownfields - vzniklo nové Science Centrum Techmania.

Škoda Transportation si určila čtyři hlavní priority rozvoje komunity:

Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl