ČLEN SKUPINY PPF
PPF
Česky
Kariéra Pro studenty

Pro studenty

Chcete se stát součástí úspěšného týmu některé ze společností Škoda Transportation? Máte zájem už během studia získat zkušenosti z praxe, z práce na konkrétních zajímavých projektech – takové, které se dají zúročit i po absolvování školy? Láká vás možnost zpracovat diplomovou či dizertační práci ve spolupráci se škodováckými specialisty a třeba ji i přihlásit do prestižní soutěže? Chcete získat odborný náskok před ostatními?

Pak právě pro vás jsou určeny programy společnosti Škoda Transportation a jejích dceřiných společností. A nabídka je bohatá.

Trainee program dává šanci pracovat na konkrétních vývojových a výzkumných úkolech ve Škoda Transportation – nabízíme možnost získat neocenitelné zkušenosti, pomáháme rozvíjet odborné znalosti a praktické dovednosti. Trainee program ideálně kombinuje všechny studentské škodovácké projekty. Jeho absolvování znamená úspěšný start na profesní dráze!

Hledáte atraktivní téma pro svoji diplomovou a dizertační práci? A očekáváte úkol spojený s reálným výzkumem a vývojem? Máte vlastní představu o oblasti, kterou chcete v oboru zpracovat? Pak je Škoda Transportation to pravé místo pro vás. Škoda nejen vypisuje témata, která se týkají konkrétních úkolů v souvislosti s činností firem skupiny, ale nabízí i šanci individuální domluvy ohledně vámi zvolené problematiky. To vše za účasti předních specialistů Škody!

Věříte, že kvalita má být oceněna? I tuhle představu vám pomůžeme naplnit. Škoda Transportation již řadu let spolupořádá prestižní Cenu Emila Škody - soutěž o nejlepší diplomové a dizertační práce. Je vypisovaná za účelem podpory výjimečných výkonů studentů a doktorandů technických oborů univerzit. Výherce této ceny může získat až 80 tisíc korun.

Krátce a jasně: Škoda Transportation je připravena pomoci všem, kdo mají zájem v oboru vyniknout!

Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl