ČLEN SKUPINY PPF
PPF
Česky
Elektrické autobusy Reference ELEKTROBUSY S OPORTUNNÍM DOBÍJENÍM
zpět na produkt

ELEKTROBUSY S OPORTUNNÍM DOBÍJENÍM

Elektrobusy Škoda s oportunním dobíjením nabízí možnost nabíjet trakční baterie vozidla z  trolejového vedení. Tento způsob dobíjení je vhodný všude tam, kde je infrastruktura již instalovaná pro provoz tramvají nebo trolejbusů. Vlastní nabíjení zajišťuje pantograf umístěný na střeše vozidla. Velkou výhodou řešení je, že zákazník nemusí zřizovat jinou unikátní nabíjecí infrastrukturu a může optimalizovat provoz pro delší denní provoz, než by bylo možné pouze na jedno nabití baterií.

Oportunní dobíjení elektrobusů ŠKODA je unikátní svým řešením, kdy nezbytné galvanické oddělení vlastního nabíječe lze realizovat buď přímo na vozidle a umožnit tak nabíjet jeho baterie prakticky kdekoliv v dosahu trakčního vedení nebo alternativně také mimo vozidlo v pevně určeném místě nabíjení. Pomalé dobíjení nezbytné pro balancování jednotlivých bateriových článků lze zajistit stejným způsobem nebo lze nabíjecí systém doplnit zásuvkou pro připojení k PLUG IN DC nabíječce běžného automotiv standardu (COMBO). 

Toto řešení je vhodné pro náročné zákazníky, kteří hledají způsob, jak zajistit ekologický provoz ve městě na dlouhých nebo profilem náročných linkách anebo chtějí zvětšit přepravní kapacitu snížením velikosti trakčních baterií. 

více informací

Odpovědná osoba:

Pavel Kuch

E-mail: pavel.kuch1@skoda.cz
Telefon: +420 37818 1048

PARAMETR ŠKODA 29BB
Délka 8 950 mm
Šířka 2 400 mm
Výška 3 400 mm
Výkon elektromotoru 160 kW
Max. rychlost 65 km/hod
Celkový počet cestujících 55 

 

Kontaktujte nás

Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl