ČLEN SKUPINY PPF
PPF
Česky
Tramvaje Reference Tramvaj ForCity Smart Artic Tampere
zpět na produkt

Tramvaj ForCity Smart Artic Tampere

Tramvaje ForCity Smart Artic Tampere jsou 100% nízkopodlažní vozidla, která nabízejí moderní, prověřené technické řešení vhodné pro tvrdé arktické podmínky.

Obousměrná tříčlánková tramvaj ForCity Smart Artic Tampere má rozchod 1 435 mm, je plně nízkopodlažní a pojme 264 cestujících (4 os/m2).

Vozidla nabízejí bezbariérový přístup pro cestující na vozíčku a dětské kočárky. Pohon všech kol a podvozky osvědčené konstrukce s nápravami umožňují bezproblémový provoz v náročných klimatických podmínkách. Rovněž materiály a moderní technologie konstrukce vozidla odpovídají severskému klimatickému pásu při garanci životnosti vozidla až 40 let. Technický koncept tramvaje umožnuje taktéž prodloužení vozidla o jeden článek a navýšení tak max. obsaditelnosti vozidla na 345 cestujících.

Škoda Transtech, dceřiná firma společnosti Škoda Transportation, dodá až 65 těchto nových moderních vozidel pro finské město Tampere a zajistí dlouhodobý servis. Vozidla budou sloužit na nově budované trati, která bude postavena v roce 2021.

více informací

Odpovědná osoba:

Ollipekka Heikkilä

E-mail: ollipekka.heikkila@transtech.fi
Telefon: +358 50 3648770

PARAMETR TRAMVAJ FORCITY SMART ARTIC tampere
Celkový počet cestujících
- při obsazenosti 4 os/m2

264 (+40 sklopných)
Délka 37 m
Šířka 2,65 m
Rozchod 1435 mm
Max. provozní rychlost 80 km/h
Napájení 750 V DC
Výkon motorů 800 kW

Kontaktujte nás

Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl