ČLEN SKUPINY PPF
PPF
Česky
Trolejbusy Reference Trolejbusy s výzbrojí Škoda
zpět na produkt

Trolejbusy s výzbrojí Škoda

Škoda Electric se zabývá nejen výrobou vlastních trolejbusů. Škoda nabízí svým zákazníkům kompletní dodání elektrické výzbroje pro trolejbusy, která obsahuje: novou generaci střešní jednotky NGTR ŠKODA, sběrače, měnič klimatizace, tlumivku, odporník, topení, trakční motor a ventilátor chlazení. Dále je možné výzbroj doplnit o moderní, bezúdržbové trakční baterie pro volný pohyb trolejbusu mimo trolejové vedení.

Firma se takto významným způsobem podílela například na dodávce 49 kusů trolejbusů do italského města Bologna. V Plzni se uskutečnilo i testování a homologace. Finálním dodavatelem trolejbusů byla společnost Iveco France.

Škoda Electric vyrobila trolejbusy rovněž pro španělské historické město a turistické letovisko Castellon. Finálním dodavatelem vozidel byla společnost Solaris, ale kompletní montáž se odehrála ve výrobním závodě Škody v Plzni. Tato vozidla mají charakteristický futuristický design.

Plzeňská firma dále v posledních letech zajistila montáž kompletní výzbroje a dalšího zařízení do italských karosérií významného italského výrobce autobusů společnosti BredaMenarinibus. Součástí dodávky 45 nových kloubových nízkopodlažních římských trolejbusů byl i servis, a to nejen klasické garanční opravy, ale po dobu minimálně dvou let i full servis. Dodávka zahrnula kromě kompletního pohonu i využití tzv. superkapacitorů a montáž výkonného diesel generátoru.

více informací

Odpovědná osoba:

Petr Kasenčák

E-mail: petr.kasencak@skoda.cz
Telefon: +420 37818 3216

Kontaktujte nás

Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2021 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl