ČLEN SKUPINY PPF
PPF
Česky
Média Tiskové zprávy ŠKODA TRANSTECH OY MÁ NOVÉHO GENERÁLNÍHO ŘEDITELE

ŠKODA TRANSTECH OY MÁ NOVÉHO GENERÁLNÍHO ŘEDITELE

1. 10. 2019

Škoda Transtech Oy, největší železniční výrobce ve Skandinávii, má od dnešního dne nového generálního ředitele, pana Juha Vierrose. Dosavadní generální  ředitel Lasse Orre opouští společnost po vzájemné dohodě.

Především chci poděkovat Lasse Orremu za jeho práci pro naši společnost. Nyní ale vstupujeme do další fáze integrace společnosti Škoda Transtech do skupiny Škoda Transportation a jsme přesvědčeni, že Juha Vierros je se svými profesními zkušenostmi tím správným kandidátem, který s námi bude spolupracovat na zlepšení efektivity a ziskovosti společnosti, “uvedl Zdeněk Majer, předseda představenstva Škoda Transtech Oy a Senior Viceprezident pro Obchod, skupiny Škoda Transportation.

Juha Vierros má dlouholeté zkušenosti ve strojírenství. Posledních dva roky pracoval ve společném podniku Normet Oy a Kingnor Mining Equipment Co., Ltd. v Číně. Předtím pracoval 9 let v Junttan Oy na několika různých manažerských pozicích. Několik let se pohyboval také v telekomunikacích v Maďarsku a Finsku a také ve strojírenství v Portugalsku. Je mu 47 let, je ženatý a má dvě děti.

Společnost Škoda Transtech je největší výrobce kolejových vozidel ve Skandinávii. Firma byla založena roku 1985. V roce 2015 se stala členem skupiny Škoda Transportation. V roce 2018 došlo k úplnému převzetí společnosti skupinou Škoda Transportation. Mezi její hlavní produkty patří dvoupodlažní elektrické vagony (provozované jako PushPull soupravy), tramvaje a strojírenské výrobky. V současnosti zaměstnává více než 700 lidí.

Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2020 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl