Česky
O společnosti Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost (CSR = Corporate Social Responsibility) je pro společnost Škoda Transportation jednou z nejvyšších priorit. Cílem firmy je poskytovat technologicky vyspělá řešení pro dopravu, která podporují udržitelný rozvoj. Účinné dopravní systémy jsou nezbytné pro zajištění prosperity a mají významný dopad také na hospodářský růst, rozvoj společnosti a životní prostředí.

Škoda Transportation chce nabízet taková řešení, která spojují růst ekonomiky, sociální rozvoj a respektují životní prostředí. Díky inovacím a vlastnímu výzkumu navrhuje a vyrábí produkty, které jsou přizpůsobené přímo zákazníkovi, ale zároveň odpovídají přísným standardům společenské zodpovědnosti.

Naše firma je rovněž členem platformy Byznys pro společnost (www.byznysprospolecnost.cz), největší odborné organizace zaměřené na šíření principů CSR a udržitelné podnikání v České republice. Platforma sdružuje odpovědné firmy, které jsou při svém podnikání citlivé ke svému okolí a ve svém řízení zahrnují přístupy respektující potřeby společnosti, zaměstnanců, zákazníků  a šetrnost vůči životnímu prostředí.

Škoda Transportation si určila pět základních pilířů společenské odpovědnosti:

Informace o webu| Právní ujednání| Copyright © 2018 ŠKODA TRANSPORTATION a.s.. All Rights reserved.
Created by Beneš & Michl